Piosenka o misiu dla dzieci

Maskotką przytulanką prawie każdego malucha jest miś, nic dziwnego. Jest miękki, puchaty i ma słodkie oczka. Jeśli i twoje dziecko misia uważa za swojego przyjaciela możesz podstępem wykorzystać tę wiedzę. W chwilach kryzysu ? płaczu, smutku dziecka, kiedy nie chce zasnąć, nudzi się ?  piosenka o misiu poprawi humorek maluszka. To co wydaje się bezpieczne dla dziecka, a więc misiu jest też lekarstwem na takie chwile właśnie.

 

Uspokajająca piosenka o misiu

Źródło: miastodzieci.pl

Piosenka o misiu ułatwia rodzicom odnaleźć się w takich trudnych sytuacjach. A prawdą jest, że dziecko, każde dziecko uznaje coś co kojarzy mu się z czymś miłym, bezpiecznym, poprawiającym nastrój. Może to być autko, pielucha, misiu lub coś innego. Dziecko samo sobie wybiera taką rzecz, najczęściej jest to misiu. Piosenka o misiu może okazać się przepustką do wielu rzeczy ? mycia ząbków, siadania na nocnik, zjedzenia obiadu. Jednak niech to będzie sposób raz na jakiś czas, żeby malucha nie przyzwyczaić. Piosenka o misiu jest świetną kołysanką do snu, wystarczy spróbować. Kiedy dziecko czuje się bezpieczne szybciej, łatwiej usypia. Piosenka o misiu jest kojącym sposobem na nastroje dziecka. Każdy rodzic powinien mieć jakiś jeden sposób na swoje dziecko. Piosenka o misiu może okazać się naszym sposobem. Lek na całe zło, piosenka o misiu jest ponadczasowa. Od dawien dawna zna tę piosenkę każdy dorosły a teraz i każde dziecko. Piosenka o misiu jest również ?elastyczna?, możemy dobierać do danej sytuacji. Kiedy dziecko nie chce spać, misiu po ciężkim dniu szykuje się do odpoczynku. Wystarczy wyobraźnia i piosenek o misiu jest tysiące.

 

Piosenka o misiu krąży po całym świecie, może i zagości w naszym domu. Niech będzie dla malucha poprawiającą humor piosenką na pochmurne dni i nie tylko.

 

Posted in : piosenki

Comments are closed.